W serwisie używane są pliki cookies w celu ułatwienia i dostosowania preferencji serwisu do użytkowników oraz odbiory określonych treści. Pliki cookies zapisywane są na końcowym urządzeniu użytkownika. Szczegółowe informacje znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

AKCEPTUJĘ   >>
Zapisz się do Newslettera

O nas

wizja Twojego ogrodu…

Jesteśmy polską firmą produkującą od ponad dwudziestu pięciu lat specjalistyczne nawozy oraz środki do pielęgnacji roślin. Wyspecjalizowaliśmy się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu hobbystyczych nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową. Bogatą ofertę stanowią także środki ochrony roślin, które konfekcjonujemy. Od 2009 roku powołaliśmy do życia także markę AROX, pod którą kryją się skuteczne preparaty biobójcze, także o działaniu odstraszającym.

agrecol magazyn

Siedziba Agrecol sp. z o.o.  oraz hale produkcyjno-magazynowe mieszczą się w województwie łódzkim przy malowniczej rzece Prośnie. Dużą część terenu obejmuje piękny ogród. 

Blisko 800 pozycji asortymentowych produkowane są pod stałą kontrolą własnego laboratorium wyposażonego w najwyższej klasy sprzęt analityczny. Doskonale wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza czuwa nad produkcją oraz prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością ISO 9001. Dbałość o środowisko naturalne zostało potwierdzone uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu zarządzania środowiskiem ISO 14001. Nad atrakcyjnym wyglądem zarówno produktów jak i wszelkich materiałów reklamowych pracuje kreatywny zespół graficzno-marketingowy (Agrecol Studio).

więcej niż nawozy…

                                                                 más de fertilizantes…

Nasze najwyższej jakości produkty zjednują uznanie coraz większej rzeszy odbiorców zarówno w Polsce jak i na terenie całej Europy. Dowodem niekwestionowanej atrakcyjności oferty są częste nagrody oraz wyróżnienia przyznawane na krajowych i międzynarodowych targach czy też wystawach rolno – ogrodniczych i kwiaciarskich. Zobacz O portalu

Zapraszamy na film!