W serwisie używane są pliki cookies w celu ułatwienia i dostosowania preferencji serwisu do użytkowników oraz odbiory określonych treści. Pliki cookies zapisywane są na końcowym urządzeniu użytkownika. Szczegółowe informacje znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

AKCEPTUJĘ   >>
Zapisz się do Newslettera

O portalu

tak zaczynaliśmy…

Wszystko rozpoczęło się w 2011 roku, kiedy na światło dzienne wyszedł pierwszy numer bezpłatnego kwartalnika „Inspiracje Ogrodnicze”. Były to dwadzieścia dwie bogato ilustrowane strony pełne porad i sugestii ogrodniczych zarówno dla miłośników roślin jak i dla osób dopiero co zaczynających swoją przygodę z nimi.

portal ogrodniczy

razem z nami www ogrodniczy świat

Niniejszy portal (uruchomiony w styczniu 2014 roku) jest internetową kontynuacją rozpoczętej wówczas serii czasopism wzbogaconą o wyjątkowo piękne galerie zdjęć i filmy naszej własnej produkcji.

Współczesny czytelnik korzysta z rozwiązań wirtualnych i mobilnych w coraz to większym stopniu. Dlatego też biorąc pod uwagę wszystkie aktualnie panujące trendy w Internecie stworzyliśmy inspiracjeogrodnicze.pl w pełni responsywne.

Każdy internauta przeglądający niniejszy portal bez względu na to czy jest to smartfon, tablet, laptop czy też monitor o dużej rozdzielczości ma gwarantowaną wysoką jakość prezentowanej zawartości.

agrecol

lubisz czytać tradycyjnie? nic straconego! 

agrecol magazyn

Agrecol Magazyn to zbiór ciekawych artykułów i porad eksperckich na cały rok! Dostępny w sklepach i centrach ogrodniczych na terenie całej Polski!